Kod: B1100600AJ303
Kolor: czarny
EAN: 8595611012341
Dostępne kolory
Twoja cena
Kalkulator
Podróżny adapter 65W z 4 różnymi wtyczkami (EU – Europa, UK – Wielka Brytania, AU – Australia i Nowa Zelandia, US – USA i Kanada). Adapter posiada 3 wejścia USB (USB + 2 x USB Typu-C). Wejście: AC 100V–240V 50/60Hz, wyjście: PD 65W + PD 20W + Q3.0.